Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Nøgne Ø Smagen Av Beetroot Pale Ale 0,5 Fruit Pale Ale

Tento speciál byl uvařený k 100. výročí založení pivovaru Nøgne Ø. Do piva sládci přidali červenou řepu - tradiční plodinu pěstovanou v okolí městečka Grimstad, místa, kde pivovar sídlí. Výsledkem je pivo červenorůžové barvy, které má příjemně zemitou, kořeněnou a řepovou vůni. V chuti se mísí nasládlost s tóny červené řepy, koření a bylin. Opravdu netradiční kousek.

Na dotaz
Kód: 6473
Značka: Nogne O
139 Kč / ks 27,80 Kč / 100 ml
Kategorie: Norské pivo
Objem (ml): 500
Stupňovitost: 14°
Alkohol (%): 6
Styl: Fruit Pale Ale
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný slad, chmel, červená řepa, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý ovocný speciál

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

          Nøgne Ø je norský nezávislý pivovar, jehož název můžeme přeložit jako "nahý ostrov". Tímto souslovím označoval norský básník Henrik Ibsen neúrodnou a drsnou krajinu lemující jižní pobřeží Norska. Přesně tam, na jihu země, se v městečku Grimstad zrodil pivovar Nøgne Ø, který v roce 2002 založili pánové Gunnar Wiig a Kjetil Jikiun. Pivovar se rychle rozvíjel a je na něm na první pohled patrné, že majitelé vaří pivo s opravdovou láskou a vášní.
          V současné době vyváží více než 50% své produkce do okolních evropských zemí i Austrálie, USA a Japonska. Vaří 22 stálých piv a nespočet dalších v pravidelných sezónních várkách.
          Už jste vyzkoušeli jejich vyhlášené ejly, lahodné stouty nebo snad nějaký vánoční speciál? Z jejich široké nabídky si vybere každý a rozhodně není možné šlápnout vedle!