Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Degustační sada Kveik IPA 2x0,5l

Kód: 25971
Novinka
Značka: BeerGeek
199 Kč / ks 19,90 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Falkon Altostratus – Hazy Kveik IPA (0,5l plechovka)

Zichovec / Černý potoka Nørd Station – Hazy Kveik IPA (0,5l plechovka)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věříte parapsychologii? Nic se neděje náhodou. Ani to, když Vám před provozovnou zastaví bílá dodávka a vyskočí z ní Vašek Vomáčko (Pan Černý potoka) právě ve chvíli, kdy se snažíte v souboji s kurzorem ve Wordu představit jeho pivo Nørd Station.

 

BeerGeek: Vašku, řekni nám o tomto pivu něco víc.

Vašek (potutelný úsměv): Bylo dlouho plánované. Dlouho předlouho. S tím souvisí i pečlivý výběr chmelů, aby vše sedělo k použitým kvasnicím a mělo to přesně takovou chuť, jakou jsme na začátku zamýšleli.

BeerGeek: A to znamená?

Vašek: Jednoznačně peckoviny. Zralé broskve. Pivo bylo za dva dny prokvašené a vše šlo ráz naráz. Chtěli jsme uvařit následovníka Stolen Haze, což je věc, která nás dodnes baví, no a z toho záměru vzniklo v závěru Nørd Station.

BeerGeek: Nomen omen.

Vašek: Přesně tak. Stanice Sever. Na zdraví!

 

Přijďte se k nám na Karlín ponořit do tajů skandinávské pivní kultury. Kveik IPA, nebo-li IPA fermentovaná kveik kvasnicemi, má své kořeny v Norsku. Z kádě do kádě, z tanku do tanku, předávají sládci pšeničné věnce, aby se prostřednictvím piva šířily pozitivní vibrace a dobří duchové.

 

Nechte proto do sebe vstoupit dobro. Máme jej pro Vás naplechovkované jednak jako Nørd Station (Černý potoka), jednak jako svěží, šťavnatý, zakalený, pomerančový a pryskyřicový oblak jménem Altostratus (Falkon).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz