Novinka Tip

BeerGeekův Adventní Pivní Kalendář pouze zahraniční piva, 24x 0,33 l

5896
 • 1 z 2
BeerGeek představuje: Adventní pivní kalendář snů!

Exkluzivní zahraniční verze našeho Adventního pivního kalendáře je tady! Česká verze nacpaná tím nejlepším z lokální produkce je pecka, ale tohle - to je ještě o úroveň výš! Za úžasnou cenu dostanete v tomto zahraničním kalendáři výběr 24 lahviček báječného piva pouze ze zahraničí. Tohle je dárek, který by chtěl dostat každý beergeek! Těšte se na speciální piva, která jen tak neseženete!

Přesný obsah adventního kalendáře vám samozřejmě neprozradíme, tím byste přišli o překvapení a kalendář o svoje kouzlo. Ničeho se však nebojte, nebude to žádný podprůměr ani výprodej - budou tam jen samá čerstvá a špičková piva.

Předprodej je tímto zahájen! Rozesílat krabičky plné překvapení a radosti začneme v druhé půlce listopadu, piva tak budou na Advent připravena čerstvá. Své adventní kalendáře dostanete krátce před 1. prosincem, abyste nestihli vypít celý balíček dřív, než Advent začne :-) Užijte si toto předvánoční období až do Štědrého dne s radostí a naplno!


 • Skladem
2 999 Kč / ks
Kategorie: Dárky
 • Popis
 

Návod na použití našeho adventního kalendáře

 1. Obejměte toho, kdo vám dal tento fantastický dárek. Pokud jste si ho koupili sami pro sebe, poplácejte se po ramenou!

 2. Dejte krabičku na dobře viditelné místo. Ať se můžete kochat jejím vzhledem.

 3. Začněte s degustováním hned 1. prosince. Pokud jste termín propásli, jistě to doženete další dny, ale ujistěte se, že si tím nezpůsobíte adventní kocovinu.

 4. Každé ráno během BeerGeek Adventu si otevřte okénko s příslušným číslem.

 5. Prohlédněte si lahvičku ze všech stran, podívejte se na web pivovaru či některý z pivních webů, ať víte, co budete pít.

 6. Nezapomeňte dát pivo do ledničky nebo na sedmý schod, ať se vychladí na správnou teplotu.

 7. Teple se oblečte a jděte do práce. Nebo na výlet, jestli dnes nemusíte pracovat.

 8. Večer se vraťte domu, vyndejte lahev, vyberte si vhodnou skleničku podle nálady a pivního stylu, nalijte si pivo a užívejte Advent.

 9. Od 1. do 23. dne se ihned po dopiti začněte těšit na zítřejší pivo.

 10. 24. prosince si vychutnejte poslední lahev a zažijte báječné Vánoce v rodinném klidu, s radostí a v pohodě.