Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Sada Pšeničných Piv

Kód: 11387
Značka: Zichovec
299 Kč / ks 14,95 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Létu patří kořeněná pšenice! V degustační sade ochutnáte 3 druhy:

  • 1x 0,75 Clock Goldie
  • 1x 0,75 Zichovec Pšeničné
  • 1x 0,5 Permon Pšeničné
Clock Goldie v tradičním německém stylu weizenbier, kde se esterová ovocná vůně kvasnic spojuje s bohatým pšeničným tělem, a vytváří tak komplexní zážitek z každého napití. V sytě zlaté barvě jsou zakomponovány vůně hřebíčku a banánů. Rovnováha banánovosti a kořeněnosti je klíčem k dobrému weizenbieru. Clock to určitě umí.
 
Permonův Pšeničný speciál se vaří celoročné, ale největší radost je dát si ho v létě. Na první pohled upoutá svou slámovou barvou a zakaleností, která je typická pro všechna pšeničná piva. Hořkost je nižší až střední, vůně obilná, sladová, až lehce ovocná - rozeznat můžete například tóny banánu a citronové kůry.
 
Zichovec Pšenice je kvasnicové pšeničné pivo uvařené v tom nejklasičtějším pojetí ryze německé pivní tradice. Barva je slámová, lehce bledá od hutných kvasinek rozprostřených po celém objemu. Pěna je bílá, vysoká, silná, V chuti najdete krémovost pyré zralých banánů, smetanovost a lehkou kořeněnost.
 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: České pivo
Styl: Weissbier / Hefeweizen
Typ Obalu: láhev
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Zichovecky Pivovar Logo

Rodinný pivovar ZICHOVEC byl založien v roce 2012 a pivo se zde vaří od června téhož roku. Impulsem byla nespokojenost s chutí unifikovaných produktů nadnárodních pivovarů a svou roli sehrály také kořeny a vzpomínka na prapředka, zichoveckého rychtáře Krahulíka, který provozoval vyhlášený zájezdní hostinec v Panenském Týnci.

 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz