Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Degustační sada Zichovecký Šlágr 3x 0,75

Tato sada je poskládána ze zichoveckých šlágrů. Dostali jsme totiž neveřejnou nabídku několika posledních kousků, které jsou všude dávno vyprodané, ale na pivovaru v chlaďáku zůstalo několik bas pro vlastní spotřebu. S radosti tedy oznamuji, že do vyprodání zásob máme:

1. Passion. New England IPA s mučenkou. Mohutné ovocné tělo podpořené mučenkovým pyré. Sladkost, jemná hořkost a lehká mučenková nakyslost. Je to nektar bohů a jistá míra pivovarské vášně zabalená do pivní lahve.

2. Double New Louny. Milkshake White IPA s pomerančovou kůrou a vanilkou. Skandální pivo, které se dostalo i do deníku Euro a povídalo se o něm celý týden v každé hospodě s řemeslným pivem. Ale nebudeme už rozebírat, co se stalo a jak se to vyvíjelo. Pro nás, pro milovníky piva, je důležitá chuť! Hutné aromatické pivo s plným tělem, které zaplní ústa, a se silnou chmelovou vůní, která zasáhne nos. Pomerančové kůry se nebojte, ta jen podporuje a prohlubuje celkový dojem. Vanilka dodává ve vůni pocit sladkosti, která se ale v chuti projevuje méně výrazně.

3. Fruit Smoothie. Kyseláč s malinami, černým rybízem a vanilkou. Hutné a krémově ovocné smoothie, to chcete! A pokud nechcete, tak ochutnejte alespoň ze zvědavosti, protože je to taky pivo. Ale pivo z takových okrajů pivní mapy, kam se jen tak každý den nedostanete. Imperial Berliner Weisse, nacpaný ovocem, jako oblíbená zavařenina od babičky. Pak je tam také vanilkový lusk. Zážitek z napití se téměř nedá popsat slovy, je to exploze chutí a vůní. Vřele doporučuji, zásoby jsou omezené.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 11426
Značka: Zichovec
599 Kč / ks 26,62 Kč / 100 ml
Kategorie: České pivo
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Zichovecky Pivovar Logo

Rodinný pivovar ZICHOVEC byl založien v roce 2012 a pivo se zde vaří od června téhož roku. Impulsem byla nespokojenost s chutí unifikovaných produktů nadnárodních pivovarů a svou roli sehrály také kořeny a vzpomínka na prapředka, zichoveckého rychtáře Krahulíka, který provozoval vyhlášený zájezdní hostinec v Panenském Týnci.