Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Degustační sada od Zichovce

Svatý Martin vyžaduje oběti. Zlatavé husy se pečou po celé republice. Zichovečtí sládci uvařili k slavnostnímu obědu světlý speciál Husa 13! Kromě tematického historicky a svátečně naladěného piva má Zichovec jako vždy skvělou New England IPA, a to tentokrát Single Hop Ekuanot 17. Single Hop hra pak pokračuje v sérii Fresh Hop Ale. Fresh Hop Mandarina Bavaria je světlý ale s čerstvým chmelem načesaným těsně před várkou. Mandarina Bavaria je odrůdou původem z Německa z údolí Hull, vyznačuje se silnou citrusovou a manadarinkovou vůní s pepřovým akcentem.
Piva už se chladí v lednicích, přijďte se předzásobit na víkend nebo rovnou objednejte na eshopu sadu za zvýhodněnou cenu. Huse zdar! :)

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 10181
Značka: Zichovec
399 Kč / ks 17,73 Kč / 100 ml
Kategorie: České pivo
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Zichovecky Pivovar Logo

Rodinný pivovar ZICHOVEC byl založien v roce 2012 a pivo se zde vaří od června téhož roku. Impulsem byla nespokojenost s chutí unifikovaných produktů nadnárodních pivovarů a svou roli sehrály také kořeny a vzpomínka na prapředka, zichoveckého rychtáře Krahulíka, který provozoval vyhlášený zájezdní hostinec v Panenském Týnci.