Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Český Adventní pivní kalendář 2020

Kód: 5897
Značka: BeerGeek
1 999 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Adventní pivní kalendář jsme poprvé dali dohromady předloni. Byl první v České republice, měl mimořádný úspěch a zpříjemnil advent stovkám lidí. Letos je tady znovu, tak si s ním i vy zkraťte čekání na Štědrý den! Ve stručnosti - je to bomba. Udělali jsme totiž - jako praví beergeekové - adventní kalendář takový, jaký má být, jaký by nám samotným udělal radost. Je v něm schováno 24 lahviček báječného piva včetně speciálů, které jen tak nedostanete - těšit se můžete na speciální piva pouze pro tento kalendář, na barrel-aged verze a na další exkluzivní kousky.

Přesný obsah adventního kalendáře vám samozřejmě neprozradíme, tím byste přišli o překvapení a kalendář o svoje kouzlo. Ničeho se však nebojte, nebude to žádný podprůměr ani výprodej - budou tam jen samá čerstvá a špičková piva. I z důvodu čerstvosti začneme kalendáře rozesílat v týdnu od 20.11. Před začátkem adventu budete mít svůj balíček doma, do té doby, buďte, prosím, trpěliví. A pak už si užijte předvánoční období až do Štědrého dne s radostí a naplno!

pozn.: kalendář vyžaduje mimořádnou péči od všech, kdo se na něm podílejí - od sládků až po kurýry. Obzvlášť proto, že je křehký a těžký, využíváme služeb osvědčené kurýrní služby Messenger, která vám jej za 159,- Kč bezpečně dopraví a předá. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na použití našeho adventního kalendáře

 1. Obejměte toho, kdo vám dal tento fantastický dárek. Pokud jste si ho koupili sami pro sebe, poplácejte se po ramenou!

 2. Dejte krabičku na dobře viditelné místo. Ať se můžete kochat jejím vzhledem.

 3. Začněte s degustováním hned 1. prosince. Pokud jste termín propásli, jistě to doženete další dny, ale ujistěte se, že si tím nezpůsobíte adventní kocovinu.

 4. Každé ráno během BeerGeek adventu si otevřte okénko s příslušným číslem.

 5. Prohlédněte si lahvičku ze všech stran, podívejte se na web pivovaru či některý z pivních webů, ať víte, co budete pít.

 6. Nezapomeňte dát pivo do ledničky nebo na sedmý schod, ať se vychladí na správnou teplotu.

 7. Teple se oblečte a jděte do práce. Nebo na výlet, jestli dnes nemusíte pracovat.

 8. Večer se vraťte domů, vyndejte lahev, vyberte si vhodnou skleničku podle nálady a pivního stylu, nalijte si pivo a užívejte advent.

 9. Od 1. do 23. dne se ihned po dopití začněte těšit na zítřejší pivo.

 10. 24. prosince si vychutnejte poslední lahev a zažijte báječné Vánoce v rodinném klidu, s radostí a v pohodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adventní Pivní Kalendář
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Design Shoptetak.cz