Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávy musíte souhlasit, že jste starší 18-ti let.

BeerGeekův Adventní Pivní Kalendář 2018 Pouze zahraniční piva s nejlepším hodnocením

Zpříjemněte si čekání na Štědrý den s adventním pivním kalendářem! V tomto zahraničním kalendáři dostanete výběr 24 lahviček báječného piva pouze ze zahraničí. Zkrátka dárek, který by chtěl dostat každý beergeek. Těšte se na speciální piva, která jen tak neseženete!

Přesný obsah adventního kalendáře vám samozřejmě neprozradíme, tím byste přišli o překvapení a kalendář o svoje kouzlo. Ničeho se však nebojte, nebude to žádný podprůměr ani výprodej - budou tam jen samá čerstvá a špičková piva. I z důvodu čerstvosti, začneme kalendáře rozesílat od 20.11. Před začátkem adventu budete mít svůj balíček doma, do té doby, buďte, prosím, trpěliví. A pak už si užijte předvánoční období až do Štědrého dne s radostí a naplno!

pozn.: kalendář vyžaduje mimořádnou péči od všech, kdo se na něm podílejí - od sládků až po kurýry. Obzvlášť proto, že je křehký a těžký, využíváme služeb osvědčené kurýrní služby Messenger, která vám jej za 159,- Kč bezpečně dopraví a předá. 

Vyprodáno
Kód: 5896
Značka: BeerGeek
3 199 Kč / ks
Kategorie: Adventní Pivní Kalendář
Hmotnost: 15 kg

 

Návod na použití našeho adventního kalendáře

  1. Obejměte toho, kdo vám dal tento fantastický dárek. Pokud jste si ho koupili sami pro sebe, poplácejte se po ramenou!

  2. Dejte krabičku na dobře viditelné místo. Ať se můžete kochat jejím vzhledem.

  3. Začněte s degustováním hned 1. prosince. Pokud jste termín propásli, jistě to doženete další dny, ale ujistěte se, že si tím nezpůsobíte adventní kocovinu.

  4. Každé ráno během BeerGeek adventu si otevřte okénko s příslušným číslem.

  5. Prohlédněte si lahvičku ze všech stran, podívejte se na web pivovaru či některý z pivních webů, ať víte, co budete pít.

  6. Nezapomeňte dát pivo do ledničky nebo na sedmý schod, ať se vychladí na správnou teplotu.

  7. Teple se oblečte a jděte do práce. Nebo na výlet, jestli dnes nemusíte pracovat.

  8. Večer se vraťte domů, vyndejte lahev, vyberte si vhodnou skleničku podle nálady a pivního stylu, nalijte si pivo a užívejte advent.

  9. Od 1. do 23. dne se ihned po dopití začněte těšit na zítřejší pivo.

  10. 24. prosince si vychutnejte poslední lahev a zažijte báječné Vánoce v rodinném klidu, s radostí a v pohodě.